Bozcaada Belediyesinin Yeni Hizmeti Nöbetçi Zabıta Hattı!

Başkan Yılmaz, Bozcaada halkının mesai saatleri dışında acil gelişen, belediye ve zabıta yetkisine giren durumlarda rahatça ulaşabilmesi için bundan böyle 0 506 598 12 83 numaralı hattın aranabileceğini, böylelikle her gün bir zabıta görevlisinin de 24 saat boyunca nöbetçi olacağını belirtti.

Bilindiği gibi kısa bir süre önce bir aracın lastiğinin arasına kedi sıkışmış ve hayvan severler zabıtaları arayarak ulaşmaya çalışmışlardı. Ancak olay sırasında zabıtalara ulaşılamamış ve son çare olarak belediye başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz aranmıştı. Başkan Yılmaz ise telefonunu açarak olayla yakından ilgilenmiş ve konu ile ilgili gerekli müdahale de bulunmuştu. Yaşanan bu olayın ardından başkan Yılmaz, bundan sonra bu tür olayların yaşanmaması ve halkın en kısa zamanda 24 saat boyunca gerekli acil durumlarda belediyeye ulaşabilmesi için çözüm bulacaklarını dile getirmişti.

Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz bu gibi durumlara çözüm olarak, şu an için sabit bir cep telefonu hattını her gün bir zabıta da olacak şekilde, değişmeli olarak nöbet uygulamasına geçirdiklerini bildirdi.

Bununla ilgili alınan karar da, Bozcaada Belediyesinin ilan panosuna asılarak halkın bilgisine sunuldu.

Acil durumlarda aranacak, 24 saat nöbetçi yeni zabıta hizmet hattı: 0 506 598 12 83

Cennetten bir köşe; Bozcaada

Sahip olduğu tarihi, kültürel ve doğal mirası nesilden nesile aktarmayı başarmış, eşsiz güzellikteki Bozcaada'da tatiliniz dopdolu geçecek...

bozcaada »

Pırıl Pırıl Ada Denizi

Pırıl pırıl denizin karşısında uzanıp kitap okumak isteyebilirsiniz...Ortamın güzelliğine kendinizi kaptırmamak elde değil.

doğa »
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien